Biyografi

Spor Yorumcusu Ahmet Selim Kul Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Hangi Takımlı?

Spor yorumcusu Ahmet Selim Kul kimdir, nereli ve kaç yaşında, hangi takımlı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca spor yorumcusu Ahmet Selim Kul’dan söz edeceğiz.

Ahmet Selim Kul Kimdir?

— Muhabir, gazeteci ve spor yorumcusu

Habertürk’ün Fenerbahçe muhabiri olan Ahmet Selim Kul, Fenerbahçe ile ilgili gelişmeleri, son dakika haberlerini, transfer dedikodularını, antrenman bilgilerini, oyuncu durumlarını, maç öncesi kadrolarını hem Habertürk’teki köşesinden, hem sosyal medya hesaplarından hem de A Spor ekranlarından paylaşmaktadır.

Fatih Terim’in Fenerbahçe’den bir futbolcu istediğini ancak ismin tam olarak netleşmediği için ismini açıklayamayacağını belirten Ahmet Selim Kul, daha sonra bu ismin Deniz Türüç olduğunu söylemiştir. Hatırlanacağı üzere 23 Şubat 2020 tarihli Fenerbahçe Galatasaray maçında Deniz Türüç, Galatasaray yedek kulübesine saldırmıştı. Ahmet Selim Kul’un bu haberi özellikle Galatasaray taraftarı tarafından tepki çekti. Öte yandan askerliğini Etimesgut Zırhlı Birliklerde yapmıştır.

Hangi Takımlı?

Ahmet Selim Kul hakkında en çok merak edilen en önemli sorulardan biri de hangi takımlı olduğudur. Fenerbahçeli olmasına rağmen Fenerbahçeli taraftarlar tarafından eleştiri oklarının hedefi haline gelmiştir. Ali Koç yönetimini eleştirmesi ve Aykut Kocaman’ı savunması ile Fenerbahçeli taraftarlarının çoğunun tepkisini çekmiştir.

İlgili Diğer Yazılarımız

Ahmet Selim Kul ile İlgili Aramalar

Google’da Ahmet Selim Kul ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; ahmet selim kul a spor, ahmet selim kul habertürk, ahmet selim kul hangi takımlı, ahmet selim kul fenerbahçe, ahmet selim kul transfer, ahmet selim kul kaç yaşında, ahmet selim kul nereli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds