Biyografi

TRT Spor Sunucusu Onur Şahin Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Hangi Takımlı?

TRT spor sunucusu Onur Şahin kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Onur Şahin’den söz edeceğiz.

Onur Şahin Kimdir?

  • Sunucu
  • Spiker

Uzun bir süre Lig TV’de daha sonraki ismi ile beIN Sports ekranlarında spikerlik yapan Onu Şahin, daha sonra TRT Spor ile anlaşmıştır. Onur Şahin şimdi TRT Spor ekranlarında sunuculuk görevinde bulunmaktadır.

Kariyerine çeşitli kurumlarda stajyer olarak başlayan Onur Şahin daha sonra Show TV’nin Spor Servisi’nde spiker olarak görev almaya başlamış ve burada birkaç sene çalıştıktan sonra Lig TV’ye transfer olmuştur.

beIN Sports (Lig TV) ekranlarının efsanevi isimlerinden olan ve 2010 senesinde 35’den fazla maç anlatarak güç bir işe imza atan Onur Şahin, ses ile efsaneleşen isimler arasında yer alıyor.

24 Şubat 2018 tarihinde babasını kaybeden başarılı spiker Onur Şahin, Aralık 2018 itibariyle TRT Spor ile anlaşmaya varmış ve bu tarihten itibaren TRT Spor’da sunuculuk yapmaya başlamıştır. Şu an bu görevine devam etmektedir.

Eşinin ismi Buğu’dur. Onur Şahin’in kaç yaşında ve nereli olduğu sorularının yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız. Eklemek istediğiniz yerleri bizlere belirtebilirsiniz.

Onur Şahin Hangi Takımlı?

Başarılı spiker ve sunucu Onur Şahin hakkında e çok merak edilen sorulardan biri de hangi takımlı olduğudur. İstisnasız her takımın maçını anlatan ve duygu yüklü anlatımları ile dikkat çeken Onur Şahin, ayrıca sunuculuk yaparken de bir takımın lehine yorumlar yapmaktan özellikle çekinmektedir. Tarafsız ve objektif bir isim olan Onur Şahin, TRT’de ve görev aldığı tüm kurumlarda bu yaklaşımı ile tanınmıştır.

Diğer Yazılarımız

Onur Şahin ile İlgili Aramalar

Google’da Onur Şahin ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; onur şahin kimdir nerelidir, onur şahin aslen nereli, onur şahin kaç yaşında, onur şahin trt spor kim, onur şahin trt spor hangi takımlı, trt spor onur şahin yaşı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds