Gündelik Hayat

Brain Test ”Lütfen Kavgayı Durdur” Sorusunun Cevabı Nedir?

Lütfen kavgayı durdur sorusunun doğru cevabı nedir? Brain Test sorusunda 88. seviyesinde sorulan ‘lütfen kavgayı durdur’ sorusunun cevabı ne? Son zamanların en çok indirilen ve beğenilen oyunları arasında yer alan Brain Test, aynı zamanda zeka sınırlarını zorlayan soruları ile dikkat çekiyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Test oyununda sorulan önemli bazı sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”lütfen kavgayı durdur” sorusundan söz edeceğiz.

Lütfen Kavgayı Durdur

Brain Test’in en zorlayıcı sorularından olan ‘lütfen kavgayı durdur’ sorusunun doğru cevabı, diğerlerinden oldukça farklı. Bu soruda ekranda birbiri ile kavga eden iki çocuk görünüyor. Önlerinde de ilk başta taşa benzeyen ancak daha sonra kurabiye olduğu anlaşılan bir nesne var. Soruda bizden kavgayı ayırmamız isteniyor. Peki ama nasıl?

Doğru Cevap: Kurabiyeyi İkiye Ayırın

Evet, bu şekilde sorunun doğru cevabını bulabiliriz. Kavgayı ayırmak için kurabiyeyi paylaştırmanız gerekiyor. Böylece kavga sona ermiş olacak ve bölümü geçeceksiniz.

Diğer Sorular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi