Gündelik Hayat

Brain Test Seviye 79: Yemeği Yaktı Onu Tekrar Mutlu Etmeyi Dene Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test oyununda sorulan yemeği yaktı onu tekrar mutlu etmeyi dene sorusunun cevabı ne? Brain Test’te sorulan yemeği yaktı onu tekrar mutlu etmeyi dene sorusunda doğru cevap nedir? Daha önceki yazılarımızda Brain Test oyununda sorulan bazı sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “yemeği yaktı onu tekrar mutlu etmeyi dene” sorusundan söz edeceğiz.

Seviye 79: Yemeği Yaktı Onu Tekrar Mutlu Etmeyi Dene 

Brain Test adlı oyunda sorulan en dikkat çekici sorulardan olan “yemeği yaktı onu tekrar mutlu etmeyi dene” sorusunda diğer sorulardan farklı olarak değişik bir mantık yürütme stili söz konusu. Bu soruda ekranda yer alan objeleri değiştirmek gerekiyor ancak bir mutfak gerecini değil. Peki ama hangisini? 

Sorunun Doğru Cevabı: Saati Geri Al 

Mutfağın üstünde yer alan saati iki saat geri alın ve böylece yemeği yakan kişinin tekrar mutlu olmasını sağlayın. İşte bu kadar kolay. Diğer soruların da bundan pek bir farklı olmadığından önceki sorulara aşina olan kullanıcılar bu soruyu rahatlıkla yapabilirler. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyunda her şeyden önce dikkatli olmak gerekiyor. Verilenleri iyi okumak ve anlamak, hiçbir zaman ilk aklınıza geleni yapmamak altın kaide. Öte yandan bazı sorularda telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola hareket ettirmek de bir çözüm olabiliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds