Gündelik Hayat

Brain Test “Sorunun Cevabı Bir Türlü Ayşe’nin Aklına Gelmiyor” Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun cevabı bir türlü Ayşe’nin aklına gelmiyor sorusunun cevabı nedir? Brain Test isimli zeka sorusu oyununun 153. bölümünde sorulan “sorunun cevabı bir türlü Ayşe’nin aklına gelmiyor” sorusunun cevabı ne? Son zamanların kuşkusuz en popüler oyunları arasında yer alan Brain Test isimli zeka sorusu oyununda birbirinden ilginç sorular yer alıyor. Sorular açık konuşmak gerekirse zeka sınırlarını zorlamaktan ziyade dikkat gerektiren sorular ancak bazı soruların cevapları gerçekten de zaman alabiliyor. Bu nedenledir ki bu oyunu oynayan bazı kullanıcılar soruların cevaplarını internette arıyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Test oyununda sorulan bazı sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “sorunun cevabı bir türlü Ayşe’nin aklına gelmiyor” sorusundan söz edeceğiz. 

Sorunun Cevabı Bir Türlü Ayşe’nin Aklına Gelmiyor

Çok çalışmaktan ambale olan Ayşe’nin aklına sorunun doğru cevabı bir türlü gelmiyor. Derslerine çok çalışan Ayşe’nin aklına sorunun cevabının gelmesi için bir şeyler yapmak gerekiyor. Brain Test’te sorulan sorulardan farklı olarak bu soruda telefonun hareketlerinden faydalanmak gerekiyor. Bir şey yapmalı ve sorunun cevabının Ayşe’nin aklına gelmesi lazım ama nasıl? Bakalım.

Sorunun Doğru Cevabı: Ekranı Ters Çevirin 

Aynen böyle. Ekranı ters çevirerek Ayşe’nin beynine kan gitmesini sağlayın ve böylece sorunun doğru cevabı Ayşe’nin aklına gelsin. Başka türlü Ayşe’nin aklına sorunun cevabının gelmesi imkansız gibi duruyor. Çok çalışmaktan beyni duran Ayşe’ye bu şekilde yardım edebiliriz. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Bu soruda da görüldüğü üzere oyunun farklı çözüm yöntemleri var. Her sorunun kendisine ayrı bir usulü bulunuyor ancak sorularda dikkat etmeniz gereken en mühim husus, soruyu iyi okuyup anlamak. Bu aşamayı tamamladıktan sonra soru cümlesinde yer alan ifadeleri iyi çözümlemek gerekiyor. Her kelime bu noktada önemli. Ayrıca bu soruda olduğu gibi telefonu sallamak, yan çevirmek de başlı başına bir çözüm olabiliyor. 

Diğer Sorular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi