Gündelik Hayat

Brain Test ”Lütfen Minik Ela’nın Susmasına Yardımcı Ol” Sorusunun Cevabı Nedir?

Lütfen Minik Ela’nın susmasına yardımcı ol sorusunun cevabı nedir? Lütfen Minik Ela’nın susmasına yardım et sorusunun doğru cevabı ne? Sürekli birine yardımcı olduğumuz Brain Test oyununda bu sefer de Ela’nın susmasına yardımcı olacağız. Evet, son zamanlarda yüz binlerce kişi tarafından oynanan Brain Test oyununda bu gibi birbirinden ilginç sorular yer alıyor. Bu soruların çözümleri bazen o kadar ilginç olabiliyor ki zekadan çok dikkate ihtiyacınız olabiliyor. Bazen de soruların çözümü size neredeyse imkansız görünüyor. Bazı kullanıcılar ise soruların cevaplarını Google başta olmak üzere çeşitli arama motorları üzerinden aratıyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Test’te sorulan bazı önemli sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”lütfen Minik Ela’nın susmasına yardımcı ol” sorusundan söz edeceğiz.

Lütfen Minik Ela’nın Susmasına Yardımcı Ol

Brain Test isimli zeka sorusu oyununun 51. bölümünde sorulan ‘lütfen Minik Ela’nın susmasına yardımcı ol’ sorusunda diğerlerinden çok farklı olmayan bir çözüm yöntemi var. Daha önce de ifade ettiğimiz gibi soruların çözümleri bazen oldukça basit bazen de çok karmaşık olabiliyor. Bu sorunun çözümü ise diğerlerine göre oldukça basit. Gelin hep beraber sorunun doğru cevabına bakalım:

Sorunun Doğru Cevabı: Telefonu Ters Çevirin

Telefonunuz yatay bir şekilde duruyorsa hafif yukarı doğru kaldırın ve sanki suyun aşağı akmasını engellermiş gibi yapın. Bu sayede bebeğin ağlaması kesilecek ve bölümü geçeceksiniz. Görüldüğü üzere bu sorunun cevabı diğerlerine göre oldukça basit.

Diğer Sorular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds