Gündelik Hayat

Brain Test “Zavallı Adama Yardım Et” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test isimli oyun, son zamanların en çok oynanan oyunları arasında yer alıyor. Oyunun en çok dikkat çeken noktası, oldukça farklı mantık gerektiren soruları. Oyunda birbirinden ilginç çözüm yöntemleri bulunuyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Test oyununda sorulan bazı sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “zavallı adama yardım et” sorusundan söz edeceğiz. 

Seviye 141: Zavallı Adama Yardım Et 

Oyunun 141. seviyesinde sorulan “zavallı adama yardım et” sorusu, oyunda sorulan en zor sorular arasında yer alıyor. Oyunda tuvalet ihtiyacı olan bir kişiye yardım etmemiz gerekiyor ancak erkekler tuvaletinde bir arıza olduğu için zavallı adamın burayı kullanması imkansız. Bu nedenle başka bir çözüm yöntemi bulmamız gerekecek. 

Sorunun Doğru Cevabı: Kadınlar Tuvaletini Dönüştür

Zavallı adama yardım etmek için kadınlar tuvaleti üzerinde yer alan işaretin ortasındaki işareti kaldırıp erkekler tuvaletinin simgesi haline çeviriyoruz ve böylece zavallı adamın ihtiyacını karşılamış oluyoruz. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Bu soru özelinde görüldüğü üzere soruların doğru cevaplarını bulabilmek için ekranda yer alan her objeye dikkatli bakmak gerekiyor. Öte yandan bazı sorularda telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola hareket ettirmek de bir çözüm yöntemi olabilir. 

Diğer Sorular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi