Gündelik Hayat

Brain Test ”Komşular Gecenin Ortasında Çılgın Bir Parti Veriyor” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test son zamanların en çok oynanan mobil oyunlarından biri olarak dikkat çekiyor. Oyunda sorulan soruların zorluğundan çok oyundaki soruların dikkat gerektiren ve oyuncuları hayli zorlayan beceriler istemesi ile ön plana çıkıyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Out başta olmak üzere zeka oyunu sorularında sorulan bazı önemli sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”komşular gecenin ortasında çılgın bir parti veriyor, durdur şunu” sorusundan söz edeceğiz.

Komşular Gecenin Ortasında Çılgın Bir Parti Veriyor Durdur Şunu

Komşular gecenin ortasında çılgın bir parti veriyor, durdur şunu sorusu, Brain Test oyununda sorulan en güzel soruların başında yer alıyor. Oyundaki gerçek anlamda mantık gerektiren tek soru bu olabilir. Saygısız komşuların çılgın partisini durdurmak için yapılabilecek tek hamle var.

Sorunun Cevabı: 155

Masanın üzerinde duran telefonun üzerine tıklayın ve Polis İmdat numarasını yani 155’i tuşlayın. böylece bölümü geçmiş olacaksınız.

Brain Test Nasıl Çözülür?

Bu soruda da görüldüğü üzere zaman zaman zekanızı kullanarak bölümü geçebilir olsanız da genel anlamda Brain Test oyununda en çok başvurulan yöntem kelime oyunları ve ekranda yer alan objelerden farklı anlamlar çıkartmak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi