Gündelik Hayat

Brain Test ”Tekirin Karnı Acıkmış Fareyi Yakalamak İstiyor” Sorusunun Cevabı Nedir?

Tekirin karnı acıkmış ve fareyi yakalamak istiyor sorusunun cevabı nedir? Tekirin karnı acıkmış fareyi yakalamak istiyor sorusunun doğru cevabı ne? Tekir ve bebeklerden artık gına gelen Brain Test’te bu sefer yine işimiz Tekin karnını doyurmak. Oyunda neredeyse 5-6 sefer bu tekirin işini yapıyoruz. Brain Test oyunundaki klasik sorulardan olan Tekir soruları bazen gerçekten ilginç çözüm yöntemleri bulunan sorular olabiliyor. Bu soruların çözümleri de yine bir o kadar zor.

Brain Test

Son zamanların en ilginç oyunları arasında yer alan bu oyunda sorulan soruların önemli bir kısmı, neredeyse zeka ile uzaktan yakından ilgisi bulunmayan sorulardan oluşuyor. Oyuncuların dikkatini ve algılarını ölçen oyunda ilginç sorular ve bu soruların ilginç çözümleri yer alıyor. Daha önceki yazılarımızda bu oyunda sorulan önemli sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”tekirin karnı acıkmış fareyi yakalamak istiyor” sorusundan söz edeceğiz.

Tekir’in Karnı Acıkmış Fareyi Yakalamak İstiyor

Bölümde, Tekirin fareyi yakalamasına yardımcı olmamız isteniyor ancak nereye dokunursak dokunalım bölümü geçemiyoruz üstelik aç olan kedimiz Tekir de hiç yerinden kıpırdamıyor ancak bir şekilde Tekirin fareyi yakalamasına yardımcı olmamız gerekecek. Peki ama nasıl?

Sorunun Doğru Cevabı: Halıyı Aşağı Çekin

Kedinin fareyi yakalaması için halının kedinin tarafında olan kısmına basılı tutun ve aşağı doğru kaydırın kedi böylece hiç kıpırdamadan fareyi yakalamış olacak ve böylece siz de bölümü geçeceksiniz.

Diğer Sorular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi