Gündelik Hayat

Brain Test ‘Hangi Maymunu Araba Tutar’ Sorusunun Cevabı Nedir?

Son zamanlarda en çok oynana oyunlardan biri olan Brain Test isimli zeka oyununda oyuncuları zorlayan bazı soruları daha önceki yazılarımızda ele almıştık. Bu yazımızda ise kısaca Brain Test oyununda sorulan bir diğer zorlu sorulardan olan ”hangi maymunu araba tutar” sorusundan söz edeceğiz.

Hangi Maymunu Araba Tutar?

Bu soruda ekrandaki maymunlardan herhangi birini ya da hepsini seçseniz bile doğru cevap bu yolla verilemiyor. Oyunda sizden beklenen başka bir yöntem bulmak. Bu soruda kullanıcıların ekrandaki maymunlara odaklanması sağlanmış ve doğru cevabı vermeleri zorlaştırılmıştır. Bu nedenle cevap bir şıkkı seçmek ya da birini tercih etmek değil başka bir yol bulmak olacaktır.

Sorunun cevabı:

Telefonunuzu yan çevirip araç sürüyormuş gibi yapın. Daha sonra araba tutan maymun kendiliğinden ortaya çıkacaktır. Bu sayede doğru cevabı vermiş olacaksınız. Araba tutan maymun kendini belli edecektir.

Öncelikle telefonu araba direksiyonu gibi yan çevirip sağa sola çevirdiğini zaman araba tutan maymun ortaya çıkacaktır. O yüzden ilk önce telefonu yan çevirin ve sağa sola manevra yapmaya başlayın.

Diğer Soruların cevapları ve daha fazlası için sitemizde bulunan aşağıdaki yazıları tıklamanızı öneririz.

Diğer Sorular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi