Gündelik Hayat

Brain Test ”Mavi Yarışı Kazanmak İstiyor ama Nasıl” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test zeka sorusu oyununun son zamanlarda popüler olmasının temel nedenlerinden biri de sorularda sorulanların zeka sınırlarını zorlaması değil dikkati son derece yüksek tutması. Ekranda ne kadar obje varsa hepsine birden odaklanmayı ve dikkat eşiğini yüksek tutmayı gerektiren oyunda sorulan sorular zaman zaman gerçekten de zeka isteyebiliyor. Ayrıca kelime oyunlarına da dikkat etmekte fayda var. Daha önceki yazılarımızda son zamanların popüler oyunu olan Brain Test’te sorulan bazı önemli sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”mavi yarışı kazanmak istiyor ama nasıl” sorusundan söz edeceğiz.

Mavi Yarışı Kazanmak İstiyor ama Nasıl?

Ekranda sarı, kırmızı ve mavi renkte olan üç yarış otomobili var. Soruda bizden istenen mavi renkli aracın yarışı kazanmak istemesi ancak araç diğer araçlara göre oldukça yavaş. Ancak soruda sorulduğu üzere bizim bir şekilde mavi aracın yarışı kazanmasını sağlamamız gerek,yor peki ama nasıl?

Sorunun Doğru Cevabı: Tribünlerin En Sağında

Sorunun doğru cevabını yine ekranda buluyoruz. Tribünlerde oturan izleyiciler arasında en sağda bir tane ”T” şeklinde bir obje var. Bu objenin çıkarıldıktan sonra performans arttırıcı olduğu ortaya çıkıyor. Daha sonra bu objeyi mavi araca doğru sürüklediğimiz zaman araç, olduğundan daha hızlı gidiyor ve yarışı kazanıyor. Böylece mavi araç yarışı kazanmış oluyor.

Brain Test Nasıl Çözülür?

Bu soruda da açıkça görüldüğü üzere Brain Test oyununda ekranda ne kadar obje varsa hepsine ayrı ayrı dikkat etmek gerekiyor. Bunlardan herhangi biri ya da bazıları doğru cevap için yeterli olabilir. Aynı zamanda doğru cevap telefonu sallamak ya da ters veya yan yatırmak da olabilir.

Diğer Sorular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi