Gündelik Hayat

Brain Test “Bizim Tekir Şimdi de Uçmak İstiyor” Sorusunun Cevabı Nedir?

Son zamanların en çok oynanan ve indirilen mobil oyunları arasında yer alan Brain Test isimli oyun, aynı zamanda AppStore gibi oyun indirme platformlarında da en çok rağbet gören uygulamalar arasında. Özellikle Türkiye’de epey fazla kullanıcı tarafından oynanan bu zeka oyununda sorulan sorular arasında matematik, kelime oyunu ve benzeri pek çok tür bulunuyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyununda sorulan birbirinden ilginç sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “bizim Tekir şimdi de uçmak istiyor” sorusundan söz edeceğiz. 

Bizim Tekir Şimdi de Uçmak İstiyor 

Brain Test oyununda ilerleyen bölümlerde oyunun zorlaştığı açıkça görülüyor. 110. seviyedeki bu soruda da oyunun bayağı zorlaştığını söyleyebiliriz. Bu soruda ekranda bir kedi, bir kuş, bir ağırlık ve bir de elma bulunuyor. Ayrıca ekranın ortasında bir de tahtravalli bulunuyor. Oyunda bizden istenen Tekir’in bir şekilde uçmayı başarması ancak daha önceki sorular gibi bu soruda ekranı döndürmek, sallamak gibi çözümler işe yaramıyor. Peki bu sorunun cevabını nasıl bulacağız? 

Sorunun Doğru Cevabı

Öncelikle Tekir’in uçması için ekranda yer alan bütün ifade ve simgelere dikkat etmek gerekiyor. Sorunun doğru cevabı kesinlikle ekranda verilen ifadelerde gizli. Daha önce de gördüğümüz üzere sorunun birin cevapları ya ekranın içinde ya da soru tümceleri arasında yer alıyor. Bunun için ekrana iyi odaklanmak gerekiyor. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Daha önce de ifade ettiğimiz üzere bu oyunun temel mantığı dikkat etmek. Her şeye, her objeye, her ifadeye ve her cisme ayrı ayrı dikkat etmek gerekiyor. Sorunun cevabı olarak istenen şey, kesinlikle ekranda verilen ifadelerde gizli. Aynı zamanda bu oyunda ekranı sallamak, yan çevirmek, sağa veya sola döndürmek de bir çözüm olarak verilebilir. 

Diğer Sorular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi