Brain Out ”Lütfen 5 Basamaklı Sayıyı Gir” Sorusunun Cevabı Nedir?

Lütfen 5 basamaklı sayıyı gir sorusunun cevabı nedir? Brain Out lütfen 5 basamaklı sayıyı gir sorusunun doğru cevabı nedir? Son zamanlarda en çok oynanan mobil oyunlar arasında listesinde yer alan Brain Out oyununda sorulan sorular zaman zaman kafa karıştırıcı olsa da çoğunlukla dikkat gerektiren sorulardan oluşuyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Out oyununda sorulan bazı sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”lütfen 5 basamaklı sayıyı gir” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Out Seviye 73: Lütfen 5 Basamaklı Sayıyı Gir

Brain Out oyunundaki en şaşırtmalı sorulardan olan seviye 73’de diğerlerinden daha farklı bir mantık yürütmek gerekiyor. Lütfen beş basamaklı sayıyı gir sorusunda doğru cevabı verebilmek için biraz beyin fırtınası yürütmek gerekiyor. Bölümü geçebilmek için doğru cevabı vermek gerekiyor:

Sorunun Doğru Cevabı: 70773

Evet, yukarıda da yazıldığı gibi 70773 sayısıdır. Bu sayıyı yazdığınız zaman doğru cevabı vermiş ve bir sonraki soruya geçmiş olacaksınız. Bu oyuna benzeyen bir diğer oyun olan Brain Test oyunundaki diğer sorular için aşağıda yer alan bağlantılara tıklayabilirsiniz:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: