Brain Out ”Saklanan Yıldızları Bul” Sorusunun Cevabı Nedir?

Son haftalarda veya daha doğrusu son aylarda sıklıkla oynanan ve oynayanların elinden düşürmediği Brain Out oyunu oldukça popüler ve bu oyunda sorulan sorular zaman zaman kafa karıştırıcı zaman zaman da zaman kaybettirecek kadar zor olabiliyor. Oyuncular bu gibi durumlarda soruların doğru cevaplarını Google başta olmak üzere çeşitli arama motorlarında aratıyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Out oyununda sorulan çeşitli sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”saklanan yıldızları bul” sorusundan söz edeceğiz.

Seviye 69: Saklanan Yıldızları Bul

Brain Out oyununda sorulan en zorlayıcı ve karışık sorular arasında yer alan ‘saklanan yıldızları bul’ sorusunun doğru cevabı için farklı bir mantık yürütmek gerekiyor. Bunun için öncelikle beyin fırtınası yürütmek gerekiyor. Bölümü geçebilmek için sorunun doğru cevabını bulmak zorundayız peki ama nasıl?

Sorunun Doğru Cevabı: Telefonu Salla

Brain Out oyununda bazen başvurulan bu çözüm yöntemi bu soruda da geçerli. Saklanan yıldızları bul sorusunda da telefonu sallayarak sorunun doğru cevabını verebilirsiniz. Brain Test oyununda ki diğer sorular için de aşağıda yer alan bağlantılara tıklayabilirsiniz:

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 212. Seviye “Fabrikadaki Tüm Kalıpları Doldurmalıyız Ha Gayret” Sorusunun Cevabı Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara