Gündelik Hayat

Brain Out ”Ufak Domuzcuğu Uyandır” Sorusunun Cevabı Nedir?

Ufak domuzcuğu uyandır sorusunun cevabı ne? Brain Out oyununda sorulan ‘ufak domuzcuğu uyandır” sorusunun cevabı nedir? Son zamanların en gözde oyunlarından olan ve oyun platformlarında en çok indirilen oyunları arasında yer alan Brain Out oyunu, özellikle soruları ile dikkat çekiyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Out oyununda sorulan bazı önemli sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”ufak domuzcuğu uyandır” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Out Seviye 58: Ufak Domuzcuğu Uyandır

Brain Out oyununda sorulan bazı sorular gerçekten de zorlayıcı olabiliyor. Bu sorular karşısında bazı kullanıcılar soruların cevaplarını Google başta olamk üzere çeşitli arama motorlarında aratıyor. Bu soruda da diğerlerinden farklı bir mantık söz konusu.

Sorunun Doğru Cevabı: Burnunu Sık

Brain Out oyununda sorulan en zorlayıcı sorulardan olan bu seviyede domuzcuğun burnuna bir süre basılı tuttuktan sonra domuzcuğu uyandırmış olacaksınız. Bu soru Brain Test oyununda sorulan kurbağa uçmak istiyor sorusuyla benzer.

Daha önceki yazılarımızda Brain Test oyununda sorulan bazı sorulardan söz etmiştik. Brain Test oyununda sorulan sorular ve cevaplarına aşağıdan ulaşabilirsiniz:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds