Gündelik Hayat

Brain Test Zar Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test, son zamanlarda en çok oynanan zeka sorusu oyunlarından biri. Pek çok oyuncunun merak ettiği soruları daha önceki yazılarımızda sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda da Brain Test isimli uygulamadaki zar sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test Zar Sorusu Nedir?

Uygulamadaki zar sorusunda zarların istenilen sayıda nasıl gelip gelmediği kullanıcılardan isteniyor. Soruda yine şaşırtmalı olarak kullanıcıların ekranda gösterilen işaretlerden birini seçmeleri ya da ekrandaki bir tercihi yapmaları isteniyor. Ancak cevabın yöntemi diğer sorulardan oldukça farklı.

Sorunun cevabı:

Zar sorusunun cevabı oldukça basit. Zarları sürekli sallayın. Zarları sallamaya devam ettikçe doğru cevap ortaya çıkacaktır.

Bu soru, daha önce sorulan sorulara da benzerlik gösteriyor. Örneğin ‘hangi maymunu araba tutar” sorusunda da benzer bir şaşırtma söz konusu. Bu soruda da telefonu yan çevirip araba sürer gibi yaptığını zaman doğru cevabı bulabiliyorsunuz.

İpuçlarına Dikkat Edin

Brain Test oyununda en çok dikkat edilmesi kurallardan biri de ipuçlarına dikkat etmek. Aynı zamanda soru köklerini iyi okumak gerekiyor. Örneğin ”haftada iki kez ayda bir kez yılda hiç olmayan nedir’ sorusunda da olduğu gibi kelime oyunlarına oldukça sık başvuruluyor. Bu sorunun cevabı, ipucunda da belirtildiği üzere kelimelerde gizlidir ve cevap ”A” harfidir.

Diğer Sorular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi